Wróć do strony głównej.
Marca 28, 2024, 11:26:47 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: SMF - Just Installed!
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Ćwiczenia na zapamiętywanie i usprawnianie automatycznego rozpoznawania słów?  (Przeczytany 1344 razy)
khapungin
Newbie
*
Wiadomości: 2


« : Padziernika 13, 2022, 12:24:41 »

Czy jest jakieś ćwiczenie treningowe dla dorosłych, które pomaga zapamiętywać znaczenie słów, dzięki czemu można je szybciej rozpoznawać? Mam opóźnienie w odczytywaniu znaczenia słów podczas czytania, ale z matematyką to nie jest duży problem, ponieważ opiera się na zastosowaniu zapamiętanych procedur i analizy, a nie znaczenia słów pojawiających się w omegle xender mojej głowie, jak potrzebujesz do czytania. Myślałem, że gdybym mógł zmusić swój mózg do przypisania obrazu lub wypowiedzi słownej do słów, które mogłyby być łatwiejsze do odczytania. Potrafię rozpoznać małe, pospolite słowa, takie jak i, lub, ja, on, ona, my, ale kiedy są dłuższe, mój mózg musi poświęcić dodatkowy czas na rozszyfrowanie, co to jest.
« Ostatnia zmiana: Padziernika 31, 2022, 01:52:13 wysłane przez khapungin » Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!