Wróć do strony głównej.
Marca 28, 2024, 05:54:37 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: SMF - Just Installed!
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Pomoc dla psa  (Przeczytany 1258 razy)
paja3
Newbie
*
Wiadomości: 2


« : Grudnia 12, 2022, 04:52:03 »

Czy okulista dla psów ogląda systematycznie wasze czworonogi? Ja nie byłam z moim Azorem ani razu jeszcze i właśnie mnie koleżanka uświadomiła, że może warto byłoby wybrać się na wizytę kontrolną... co sądzicie?
Zapisane
doria
Newbie
*
Wiadomości: 28


« Odpowiedz #1 : Stycznia 20, 2023, 06:35:44 »

Jeśli chodzi o pieski to nie wiem czy wiecie że można z nimi iśc na zakupy nawet do m1 Kraków bo to centrum przyjazne zwierzętom
Zapisane
Martaa
Newbie
*
Wiadomości: 8


« Odpowiedz #2 : Kwietnia 06, 2023, 08:17:07 »

Dobrze wiedzieć o takich kwestiach.
Zapisane
MilenaWozniak
Newbie
*
Wiadomości: 5


« Odpowiedz #3 : Kwietnia 10, 2023, 06:40:34 »

Dobrze jest dyskutować na takie tematy ponieważ każdy z nas ma na nie trochę inne spojrzenie. Dbanie o zdrowie swojego psa to podstawa dla naszych dobrych relacji. Pies w zasadzie nie jest w stanie powiedzieć nam bezpośrednio czy coś mu dolega. Dlatego kluczowe jest stworzenie idealnej więzi, która pozwoli nam czytać jego mowę ciała. Informacji na ten temat jest cała masa w internecie. Natomiast najlepiej będzie zawsze skontaktować się z jakimś weterynarzem. Co prawda ceny takich usług w ostatnim czasie mocno się zwiększyły jednak czego to się nie robi dla ukochanego zwierzaka. Ogólnie rzecz biorąc to lepiej jest zapobiegać niż leczyć. Dlatego zadbanie o dobrze zbalansowaną dietę to podstawa zdrowia. Możemy wybierać wśród sprawdzonych produktów takich jak karma dla psów Delcon - https://nosem.pl/kategoria-produktu/sucha-karma-dla-psa/karma-dla-psa-delcon/ polecana przez wielu specjalistów z branży. Wszystko za sprawą wysokiej jakości, naturalnych składników z jakich została stworzona.
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!