Wróć do strony głównej.
Kwietnia 23, 2024, 02:15:35 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: SMF - Just Installed!
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Wypalenie zawodowowe  (Przeczytany 1261 razy)
jagnum
Jr. Member
**
Wiadomości: 62


« : Grudnia 15, 2022, 08:48:25 »

Czy przeszłyście wypalenie zawodowe? Zmieniłyście pracę? Warto było? Odzyskałyście radość życia?
Zapisane
Talma
Jr. Member
**
Wiadomości: 64


« Odpowiedz #1 : Grudnia 15, 2022, 10:44:06 »

Oj tak! To było cudowne uczucie. Po kilkunastu latach w jednej firmie po prostu złożyłam wypowiedzenie i poszłam na bezrobocie:) po 3 miesiącach znalazłam sobie coś innego, ale to dalej nie było to...potem znowu próba, po 1,5 roku beznadziejnej orki znowu odeszłam, bo było chyba jeszcze gorzej - w końcu udało mi się znaleźć dobrą pracę i od 4 lat chodzę do pracy z bananem na buzi.
Przekwalifikowałam się do księgowości - aby wykonywać ten zawód nie są wymagane studia, można po prostu skorzystać z kursów: https://szkolenia-css.pl/audyty/ Polecam kursy w centrum szkoleń specjalistycznych. Na przyklad z audytu kadrowego.
Zapisane
wodna12
Newbie
*
Wiadomości: 11


« Odpowiedz #2 : Stycznia 26, 2023, 12:53:41 »

Ja ostatnio zaczęłam słuchać podcastów motywacyjnych. Wcześniej zastanawiałam się z czego bierze się wypalenie zawodowe, bo jednak nie od razu jest to powód do zmiany pracy. Myślę, że trzeba zadbać o równowagę w życiu zawodowym i osobistym, nauczyć się radzić sobie ze stresem oraz ustalić w życiu priorytety. Nie zawsze zmiana pracy pomoże na wypalenie zawodowe.
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!