Wróć do strony głównej.
Kwietnia 16, 2024, 04:55:46 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: SMF - Just Installed!
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Wyposażenie do łazienki  (Przeczytany 1633 razy)
alikante
Newbie
*
Wiadomości: 3


« : Grudnia 18, 2022, 12:15:32 »

Przymierzam się do remontu starej już łazienki i zastanawiam się jak do tego podejść. Zależy mi na tym, aby nowy wystrój był nowoczesny i użyteczny. Planuję zakupić tanią wannę wolnostojącą, dużą umywalkę oraz nowoczesne grzejniki łazienkowe. Czego jeszcze będę potrzebował?
Zapisane
doria
Newbie
*
Wiadomości: 28


« Odpowiedz #1 : Stycznia 20, 2023, 06:33:58 »

Wyposażenie do łazienki kupisz też w Krakowie w m1, w OBI a teraz warto tam podjechać bo trwa akcja "kupuję i wygrywam". Wystarczy zrobić zakupy w sklepach znajdujących się M1 za kwotę o wartości co najmniej 200 złotych brutto albo za 100 zł + ściągnąć aplikację Promka i dostajesz kartę podarunkową
Zapisane
Mixon
Full Member
***
Wiadomości: 119


WWW
« Odpowiedz #2 : Marca 25, 2023, 09:58:19 »

Warto przemyśleć jaka podłoga pasowałaby do naszego domu. Dzięki https://opodlogach.pl/ możemy przeczytać wiele na ten temat.
Zapisane
Klais
Newbie
*
Wiadomości: 8


« Odpowiedz #3 : Marca 29, 2023, 03:07:24 »

Fajnie, pamiętam, że też tak robiłam.
Zapisane
Klais
Newbie
*
Wiadomości: 8


« Odpowiedz #4 : Marca 29, 2023, 03:08:10 »

Zawsze lubiłem spędzać czas w basenie, ale nie lubiłem, jak trudno jest utrzymać wodę w czystości. Dlatego zdecydowałem się na zakup odkurzacza basenowego, aby pomóc mi w tej kłopotliwej pracy. Szukałem dobrego jakościowo odkurzacza basenowego w różnych sklepach, ale nic nie spełniło moich oczekiwań. Postanowiłem więc sprawdzić internet https://aquamonkey.pl/odkurzacze-basenowe.html i znalazłem sklep internetowy, który oferował szeroki wybór odkurzaczy basenowych. Znalazłem idealny odkurzacz basenowy, który był dokładnie tym, czego potrzebowałem. Zamówienie było proste, a dostawa była szybka i bezproblemowa. Po przetestowaniu odkurzacza byłem bardzo zadowolony z zakupu. Urządzenie działało dokładnie tak, jak opisano na stronie internetowej i pomogło mi utrzymać mój basen w idealnym stanie. Jestem bardzo zadowolony z zakupu i polecam ten sklep internetowy każdemu, kto potrzebuje dobrego jakościowo odkurzacza basenowego.
Zapisane
MammaMia
Newbie
*
Wiadomości: 6


« Odpowiedz #5 : Maja 01, 2023, 04:12:06 »

Jeszcze pozostaje kwestia wyboru płytek do łazienki. Jakieś sugestie?
Zapisane
Monique
Newbie
*
Wiadomości: 8


« Odpowiedz #6 : Maja 13, 2023, 11:34:54 »

Jestem tego samego zdania co poprzednicy, wyposażenie naszej łazienki to nie jest kwestia szukania oszczędności. Stawianie na wysoki komfort korzystania, z założenia przyjmuje wybranie nowoczesnych urządzeń sanitarnych. Na rynku jest wiele nowości więc będzie w czym wybierać. Oczywiście nie zawsze musimy wydawać fortunę na takie zakupy, można przecież znaleźć wiele promocji. Wracając jeszcze do aspektu aranżacji, nasze podejście powinno być podobne. W pierwszej kolejności dobrze jest znaleźć jakiś darmowy program do wizualizacji wnętrz. Pozwoli to na zaplanowanie całego pomieszczenia i pokaże efekt końcowy. Podstawą jest wysokiej jakości glazura łazienkowa - https://plytki.pl/kolekcje-pomieszczenia/plytki-lazienkowe/ dająca bardzo nowozcesny wygląd łazienki. Płytki wielkoformatowe sprawdzą się w zasadzie do każdej łazienki. W mniejszej będzie taki plus, że ilość fug jest minimalna.
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!