Wróć do strony głównej.
Kwietnia 23, 2024, 12:11:51 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: SMF - Just Installed!
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: ktoś jeszcze czuje się szalenie odizolowany?  (Przeczytany 1527 razy)
dongiomar
Newbie
*
Wiadomości: 1


« : Stycznia 04, 2023, 01:59:03 »

Prawie całe życie czułem się samotny. Nawet gdy byłem wśród przyjaciół i byłem nieco charyzmatyczny jako dziecko, czułem się samotny. Doszło do tego, że rozwinąłem głosy w mojej głowie, aby reagować na rzeczy, o których myślę, i wydaje mi się, że jestem jedyną osobą, z którą mogę rozmawiać i być sobą. Czuję, że wszyscy będą mnie oceniać i postrzegać jako dziwaka lub dziwaka. Staram się nie izolować, ale wszędzie czuję, że nie jestem mile widziany. Wydaje mi się, że jedyny czas, kiedy naprawdę mogę się dobrze bawić, to chwila, gdy jestem sam, ale jestem bardzo ekstrawertyczną osobą Tweakbox Appvalley https://vlc.onl, która potrzebuje dużo uwagi i musi rozmawiać z ludźmi, ale zawsze kończę sam. Najgorsze jest to, że zrobiłem wszystko, co w mojej mocy, aby być bardziej sympatycznym i przyjaznym, ale bez względu na wszystko, nikt nie wydaje się być naprawdę zainteresowany. Myślę, że mogłabym spróbować maskować, ale spędziłam zbyt dużo czasu na ukrywaniu tego, kim jestem, dla dobra innych. Chcę być sobą i mieć przyjaciół. Cholernie nienawidzę świata, w którym żyjemy.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 11, 2023, 11:41:11 wysłane przez dongiomar » Zapisane
cartilageanxious
Newbie
*
Wiadomości: 1


« Odpowiedz #1 : Lutego 07, 2023, 09:39:18 »

The saddest part is that I have made every effort to be more sociable, yet nobody seems to care. Maybe I could give masking a try, but I've already spent too much time lying about who I am to fit in. To be accepted for who I am and to have friends. This is a world I despise with all my being.  super mario bros
Zapisane
Yulian
Newbie
*
Wiadomości: 1


« Odpowiedz #2 : Kwietnia 07, 2023, 11:36:04 »

Nie bądź taki negatywny. Wiem, że miałeś pecha w życiu. Ale zawsze mam nadzieję, że możesz żyć szczęśliwie, szczęśliwie.
 color tunnel
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!