Wróć do strony głównej.
Kwietnia 20, 2024, 03:31:41 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: SMF - Just Installed!
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Dysleksja i przyjmowanie certyfikatów online  (Przeczytany 961 razy)
quantkhil
Newbie
*
Wiadomości: 2


« : Stycznia 04, 2023, 04:31:20 »

Próbuję więc rozpocząć nową karierę i próbuję kursu podstawy projektowania Google UX na Coursera.

To sekwencyjne uczenie się jest jednak zbyt powolne i jest dla mnie czystą torturą. Oficjalnie nie mam diagnozy, ale jestem prawie pewien, że mam diagnozę dysleksji i ADHD (typu ADD).

Dlaczego nie ma witryn edukacyjnych bardziej przyjaznych dysleksji/ADHD? Podczas tego kursu chcę tylko krzyczeć „Zamknij się! Po prostu daj mi wszystkie punkty do dyskusji, abym mógł stworzyć swoją pajęczynę nauki (mapa myśli Miro)”. Uczę się lepiej, podążając „białym królikiem do króliczej nory”. Szybkie przeskakiwanie z jednej rzeczy na drugą. Krok po kroku appvalley tutuapp tweakbox buduję swoją sieć wiedzy. Długa lista wszystkich technicznych. Słowo, które muszę znać, to wszystko, czego potrzebuję. Następnie mogę rozwinąć każde słowo, aby zobaczyć opis i nawiązać wszystkie połączenia. Dzięki tej metodzie prawdopodobnie mógłbym nauczyć się całego kursu w ciągu kilku godzin zamiast tygodni. Dlaczego kursy są skonfigurowane tak, aby uczyć się tak wolno?
« Ostatnia zmiana: Stycznia 11, 2023, 11:47:04 wysłane przez quantkhil » Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!