Wróć do strony głównej.
Kwietnia 27, 2024, 12:43:10 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: SMF - Just Installed!
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Właśnie zdiagnozowano u mnie dysleksję  (Przeczytany 1030 razy)
lonarkesa
Newbie
*
Wiadomości: 1


« : Stycznia 13, 2023, 04:36:49 »

W tym tygodniu w końcu otrzymałem diagnozę dysleksji i dyspraksji. A mając 27 lat, jest to już dawno spóźnione. W szkole i na uniwersytecie radziłem sobie dość dobrze, ale zawsze miałem problemy z tym, co innym wydawało się łatwe. Znalazłem skróty do rzeczy lub nowe sposoby robienia rzeczy, więc nie zostałem w tyle… ale wiązało się to z odrobiną niepokoju i stresu. Niedawno rozpocząłem kurs doktorancki, więc pomyślałem, że nadszedł czas, aby w końcu zostać ocenionym, 10.0.0.0.1 192.168.1.254 co pozwoli mi uzyskać wsparcie, którego potrzebuję. Diagnoza potwierdziła to, co już wiedziałem, ale to dziwne uczucie, że teraz przyczepiono mi nowe etykiety. Ogólnie rzecz biorąc, jestem pozytywnie nastawiony do tego i faktycznie wzmocniłem się, że dzięki Dysleksji / Dyspraksji jestem kreatywny w tym, jak robię różne rzeczy.

Wszelkie wskazówki/wskazówki dla kogoś, kto wciąż zastanawia się, co to wszystko oznacza, byłyby bardzo mile widziane.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 19, 2023, 04:01:19 wysłane przez lonarkesa » Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!