Wróć do strony głównej.
Kwietnia 19, 2024, 12:29:34 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: SMF - Just Installed!
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Czuję, że narcyzi są jeszcze gorsi dla osób z zespołem Aspergera.  (Przeczytany 1241 razy)
bakarudin
Newbie
*
Wiadomości: 1


« : Stycznia 20, 2023, 09:09:40 »

Przynajmniej większość NT może nauczyć się unikać takich ludzi, ponieważ są lepsi w kontaktach społecznych niż większość z nas. Z drugiej strony my musimy upewnić się, że nie popełnimy żadnych błędów, chyba że chcemy przyciągnąć takich ludzi. Ponieważ narcyzi będą się z nami pieprzyć i podpalać gazem jeszcze gorzej niż zwykli NT. Przez takich jak oni mam ochotę walić głową w ścianę. Najgorsze jest to, że wykorzystają nasze wady przeciwko nam, aby sprawić, że wyglądamy jak ci źli, a ludzie faktycznie kupią to za nawet więcej niż za zwykły NT. Mówię o dużym doświadczeniu, ponieważ miałem w życiu co najmniej 3 narcyzów i to było okropne. Nie możemy z nimi wygrać. Jedyne, co naprawdę możemy zrobić, to całkowicie odciąć się od nich i nawet nie uznawać ich istnienia. Wszystko, co i tak umiem robić router login 192.168.l.l.link/.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 27, 2023, 01:13:51 wysłane przez bakarudin » Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!