Wróć do strony głównej.
Kwietnia 27, 2024, 02:04:33 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: SMF - Just Installed!
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Czy ktoś jeszcze ma problemy z pracą zespołową?  (Przeczytany 1187 razy)
akarjendo
Newbie
*
Wiadomości: 1


« : Lutego 03, 2023, 02:50:00 »

Ja (23M) od wielu lat borykam się z pracą w zespołach. Za każdym razem, gdy pracuję w zespole, zawsze jestem na niego wkurzony i wszyscy mnie za to nienawidzą.

Zostałem za to zwolniony z wielu prac i chociaż teraz zarabiam całkiem nieźle jako inżynier oprogramowania, czasami muszę pracować w zespołach nad niektórymi projektami.

Na przykład kilka tygodni temu jeden z moich klientów (jestem samozatrudniony) powiedział, że będę pracował nad tym projektem z zespołem 10 innych osób. Powiedziałem dobrze. Zaproponowałem projekt strony internetowej (projektem była strona internetowa), a oni odmówili i zaproponowali inny. Powiedziałem, że mój projekt będzie miał pewne zalety w porównaniu z innym projektem. Nadal mówili, że nie. Cóż, projekt był katastrofą. Witryna była tak niestabilna, że ​​nie można omegle xender było z niej nawet korzystać. Dotyczyło to głównie wszystkich, którzy kłócili się o drobne rzeczy, i zgadnij co? Zły projekt strony internetowej! Powiedziałem, że gdybyśmy wybrali mój projekt, nic z tego by się nie wydarzyło. Przeklinali mnie za to i powiedzieli, że jestem „okropnym graczem zespołowym”, a jeden nazwał mnie „cipką” wśród wielu, wielu innych rzeczy. Zacząłem to robić i zadzwonili do mnie

Nie jest to jedyny przypadek, kiedy mam projekty zespołowe, zwykle kończy się to w sytuacjach takich jak ta powyżej. Dlaczego? Ponieważ chcę podejmować niektóre, a nie wszystkie decyzje za siebie.

Czy to powszechne wśród aspiów, czy też jestem zbyt kontrolujący?
« Ostatnia zmiana: Lutego 06, 2023, 01:29:24 wysłane przez akarjendo » Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!