Wróć do strony głównej.
Kwietnia 27, 2024, 08:05:38 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: SMF - Just Installed!
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Pytanie o tłumienie stymów  (Przeczytany 939 razy)
shimganar
Newbie
*
Wiadomości: 1


« : Marca 07, 2023, 08:30:32 »

Dzisiaj byłam u dentysty, którego nie lubię, bo nie mogę się stymować tak jak zwykle. Nie tylko to, ale pani cały czas zadawała mi pytania, szturchając mnie igłą w dziąsła! ! W sytuacjach, w których nie powinienem dużo się ruszać, zaczynam być świadomy, że nie powinienem się ruszać. To tylko pogarsza sytuację i choć bardzo się staram nie ruszać, w 10.0.0.0.1 192.168.1.254 końcu zaczynam się trochę trząść. To prawie jak hipnotyczne szarpnięcia przed zaśnięciem, ale tym razem nie śpię.

Zapytała mnie kilka razy, czy wszystko w porządku, ponieważ cały czas lekko się trząsłem i ogólnie czułem się bardzo spięty. Wróciłam do domu i okazało się, że mój chłopak miał okropny dzień, co jeszcze bardziej pogorszyło mój nastrój. Zacząłem się złościć, jakbym prawie chciał się pobić. W każdym razie, moje pytanie brzmi, co dokładnie dzieje się z wami wszystkimi, kiedy jesteście zmuszeni do tłumienia stymulacji przez krótki czas? Czy czujesz się zły, nadpobudliwy itp.?
« Ostatnia zmiana: Marca 08, 2023, 05:04:52 wysłane przez shimganar » Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!