Wróć do strony głównej.
Maja 01, 2024, 04:02:45 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: SMF - Just Installed!
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Zastanawiam się, czy ktoś jeszcze czuje się w ten sposób  (Przeczytany 798 razy)
pengaentu
Newbie
*
Wiadomości: 2


« : Kwietnia 03, 2023, 02:27:39 »

Stawałem się zdiagnozowany w moich wczesnych latach 30-tych i.. to naprawdę nie zmieniło niczego dla mnie. Moje dzieciństwo było trudne, byłem często prześladowany i pozostawiony sam sobie z moimi obsesjami. Nauczyciele zawsze wiedzieli, że coś nie jest do końca typowe, zaprzeczyła mama. Nigdy nie zostałem zdiagnozowany w szkole, pomimo wielu nacisków i sugestii ze strony moich nauczycieli.
10.0.0.0.1 192.168.1.254
Po diagnozie tylko wzruszyłem ramionami. Tak, tak, dobrze. Po latach nic się nie zmieniło i dobrze mi z tym. Po prostu kontynuuję. Widzę tak wiele postów o tym, jak życie zmieniło się dla ludzi, aby zostać zdiagnozowanym, oczyszczonym itp. Nie bagatelizuję tego dla nikogo, ale dla mnie był to po prostu kolejny dzień.

Mam szczęście realizować swoje zainteresowania w szkole zawodowej, prowadząc zarówno badania naukowe, jak i studia medyczne, choć nieco później niż moi rówieśnicy. Nadal jestem osobą, którą ludzie albo naprawdę lubią, albo nie mogą znieść. Przeważnie nie może stać. Ale kilka lajków. Jest wystarczająco dobre. Jestem szczęśliwy.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 03, 2023, 08:22:51 wysłane przez pengaentu » Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!