Wróć do strony głównej.
Maja 01, 2024, 06:43:18 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: SMF - Just Installed!
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: pyatnie o metodę p. Wianeckiej  (Przeczytany 19944 razy)
Agata
Newbie
*
Wiadomości: 1


« : Maja 04, 2010, 11:35:45 »

Szanowna Pani Profesor,
jesteśmy rodzicami trzyletniego chłopca, który ma zdiagnozowane całościowe zaburzenia rozwojowe ze spektrum autyzmu, drgawki gorączkowe i niegorączkowe. Mniej więcej rok temu nastąpił regres /mowy, motoryki małej, dużej/. Chcielibyśmy spróbować ćwiczeń p. Wianeckiej, nie wiemy jednak czy możemy, ponieważ synek ma nieprawidłowe eeg i poinformowano nas np. że trening słuchowy Tomatisa jest wykluczony. Jeśli to mozliwe chcielibyśmy również umówić się z Panią Profesor na konsultację, nie jesteśmy z Krakowa, nie jest to jednak dla nas przeszkodą. Bardzo prosimy o odpowiedź.
Serdecznie pozdrawiamy
Zapisane
Jagoda
Hero Member
*****
Wiadomości: 1231


« Odpowiedz #1 : Maja 04, 2010, 11:06:06 »

Szanowni Państwo, z programu E. Wianeckiej  "Słucham i uczę się mówić" możecie Państwo korzystać mimo nieprawidłowego EEG. Oczywiście możemy się spotkać na konsultacji, numer telefonu uzyskacie Państwo od administratorów portalu.
Serdecznie pozdrawiam
Jagoda Cieszyńska
Zapisane
ewap
Newbie
*
Wiadomości: 2


« Odpowiedz #2 : Sierpnia 17, 2010, 03:27:01 »

Witam.
Mam 3,5 letniego syna, który jeszcze nie mówi i stwierdzono u niego cechy autystyczne. Narazie chodzimy "po lekarzach" ale każdy rozkłada ręce, gdyż syn nie chce współpracować. Dużo słyszałam o metodzie p. Wianeckiej, ale wątpie czy syn będzie chciał pracować. Bardzo bym prosiła o pomoc co mogę zrobić, lub o kontakt do
p. Wianeckiej.
Zapisane
Jagoda
Hero Member
*****
Wiadomości: 1231


« Odpowiedz #3 : Sierpnia 17, 2010, 06:10:25 »

Droga Pani Ewo, dziecko musi nauczyć się współpracować, a ten proces trwa jakiś czas. Mogę Panią zapewnić , ze każde małe dziecko współpracuje z terapeutą, który wie co ma robić. Jeszcze raz podkreślam, że dziecko nie zawsze na początku chce współdziałać, czasem to rwa kilka tygodni , a czasem wystarczą dwa spotkania.Terapia Pani Elżbiety Wianeckiej jest bardzo skuteczna, ale trzeba czekać na termin. Zanim go pani uzyska powinna Pani rozpocząć terapię z pomocą terapeuty ze szkoły krakowskiej. Nie wiem w jakiej części Polski Pani mieszka.
Zawsze rozpoczynamy od programu słuchowego "Słucham i uczę się mówić - Samogłoski, Wyrażenia dźwiękonaśladowcze i Sylaby i rzeczowniki" (www.arson.pl). Równolegle wprowadzamy stymulację rozwojową "Analiza i synteza wzrokowa" (www.wir-wydawnictwo.com) oraz "Szeregi i sekwencje".
Nie mogę Pani na forum podać numeru telefonu do Pani Wianeckiej, proszę się zwrócić do osoby kierującej portalem.
Synek ma ostatnią szansę na skuteczna terapię i proszę tego nie zaprzepaścić.
Pozdrawiam
JAgoda Cieszyńska
Zapisane
ewap
Newbie
*
Wiadomości: 2


« Odpowiedz #4 : Sierpnia 18, 2010, 08:15:24 »

Droga Pani Jagodo!
Bardzo bym prosila o kontakt do dobrego terapeuty ze szkoly krakowskiej. Nadmieniam, ze jestem z wojewodztwa swietokrzyskiego, a dojazd do Krakowa nie bedzie przeszkoda.Pozdrawiam serdecznie.
Zapisane
Jagoda
Hero Member
*****
Wiadomości: 1231


« Odpowiedz #5 : Sierpnia 19, 2010, 09:14:48 »

Droga Pani Ewo, w Krakowie metodą pracują panie w Gabinecie Sy-la-ba (sylaba.krakow@gmail.com) - 698 946 532 i 505 343 395. Gdyby się okazało, że Synek ma poważne kłopoty z naśladowaniem sylab, otrzyma Pani kontakt do Pani Elżbiety Wianeckiej, która jest autorką Manualnego Torowania Głosek. W Gabinecie Gżegżółka, także jedna z Pań uczy się u Pani Elżbiety Wianeckiej (722 224 223).

Serdecznie pozdrawiam
Jagoda Cieszyńska
Zapisane
anac
Newbie
*
Wiadomości: 1


« Odpowiedz #6 : Maja 04, 2011, 09:51:25 »

Witam Pani Jagodo,
A ja bardzo proszę o kontakt do dobrego terapeuty ze szkoły krakowskiej z Kielc
Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam
Zapisane
Jagoda
Hero Member
*****
Wiadomości: 1231


« Odpowiedz #7 : Maja 05, 2011, 11:39:54 »

Niestety nie znam żadnego terapeuty w Kielcach. W Tarnowie pracują dwie terapeutki.
Pozdrawiam
JAgoda Cieszyńska
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!