Wróć do strony głównej.
Lipca 23, 2024, 02:49:57 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: SMF - Just Installed!
 
  Strona główna   Pomoc   Zaloguj się Rejestracja  

Jeśli zakładasz swoje forum SMF lub chcesz przyłączyć się do innego musisz zarejestrować nazwę użytkownika. Pozwoli to na śledzenie wątków, bez względu na to na jakim komputerze się zalogujesz, będziesz wiedzieć, które wiadomości już czytałeś, a których jeszcze nie. Będziesz też mógł wypełnić osobiste informacje w profilu oraz używać wbudowanego systemu osobistych wiadomości. Będziesz mieć możliwość subskrybowania powiadomień o nowych wątkach, monitorowania aktywności na forum i dostęp do innych spersonalizowanych opcji.

  1. Jak się zarejestrować
  2. Panel rejestracji

Jak się zarejestrować

Zakładając, że znalazłeś się na tym forum jako gość i masz zamiar się zarejestrować, powinieneś rozejrzeć się za:

  • Na każdej stronie forum powinien być dostęp do opcji Rejestracji z menu głównego.
  • Panelem logowania poprzedzonym informacją o dostępie jedynie dla zarejestrowanych użytkowników. W tym wypadku możesz albo użyć podanego odnośnika albo wybrać Rejestracja z menu głównego.
Ostrzeżenie!
Tylko zarejestrowani użytkownicy posiadają dostęp do tej sekcji.
Proszę zalogować się poniżej lub zarejestrować konto.

Panel rejestracji

Rejestracja - potrzebne informacje
Wybierz nazwę użytkownika:
Używane do identyfikacji przez SMF.
Email:
Podaj prawidłowy adres email.
Wybierz hasło:
Weryfikuj hasło:
Tutaj powinna być umowa rejestracyjna, jeżeli jakaś została ustawiona.


Po pojawieniu się strony rejestracyjnej, będziesz musiał wybrać sobie nazwę użytkownika, wpisać adres email oraz hasło, zwykle też będzie można wybrać, czy chcemy ukryć nasz adres email. Większość społeczności ma też zasady użytkowania, które musisz zaakceptować, aby zostać zarejestrowanym. Przeczytaj zasady i zaznacz okienko Zgadzam się. Co będzie się działo dalej zależy od tego jak forum zostało skonfigurowane przez administratora. Jeśli kolejny ekran przedstawia panel logowania oraz wiadomość zapraszającą Cię do zalogowania się w serwisie, proces rejestracji jest zakończony i możesz się od razu zalogować. Są jeszcze dwie inne możliwości:

  • Jeśli rejestracja wymaga aktywacji konta przez email, następna strona poinformuje Cię o tym i natychmiast otrzymasz email z instrukcją jak postępować dalej. Istnieje bardzo przydatny link (Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?) w ramce Informacja gdybyś nie otrzymał emaila lub pomylił adres email.
  • Jeśli rejestracja została ustawiona na zatwierdzanie przez administratora, zobaczysz to na następnym ekranie. Otrzymasz wtedy email z powiadomieniem o rejestracji oraz email z pytaniem czy zatwierdzić tego użytkownika.
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!