Wróć do strony głównej.
Marca 29, 2024, 02:40:42 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: SMF - Just Installed!
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
Autor Wątek: brak uśmiechu u niemowlaka i słaby kontakt wzrokowy  (Przeczytany 39746 razy)
Małgosia
Global Moderator
Newbie
*****
Wiadomości: 35


« Odpowiedz #15 : Sierpnia 21, 2020, 10:16:02 »

Dzień dobry,

Cieszę się, że tak wcześnie postanowiła Pani rozpocząć stymulację rozwoju Adasia. Tylko systematyczna i wytrwała praca przyniesie oczekiwane rezultaty.

Prezentacja kart do stymulacji powinna odbywać się pięć razy dziennie w trzyminutowych sesjach. W każdej sesji pokazujemy po kilka kart, a więc całe 13 ćwiczeń przewidzianych do ćwiczeń z Dzieckiem w 1 i 2 miesiącu życia należy rozdzielić na cały dzień. Tempo prezentacji kart dostosowujemy do możliwości Dziecka.

Pozdrawiam i życzę owocnych ćwiczeń,
Małgorzata Lasak
Zapisane
dominikak
Newbie
*
Wiadomości: 1


« Odpowiedz #16 : Kwietnia 28, 2021, 03:46:18 »

Witam

Jestem mamą 5 tygodniowego chłopca. Nie wiem, czy nie jestem przewrażliwiona, jednak bardzo mnie to niepokoi, ale mój syn w ogóle się nie uśmiecha. Jest wiecznie smutny. Bardzo rzadko łapie kontakt wzrokowy. Jest zdrowy (przyszedł na świat przez CC, 10 pkt w skali Apgar) i bardzo silny (m.in. potrafi długo wytrzymać na brzuszku i okręcać głowę na prawo i lewo). Jednakże ten brak kontaktu ze mną i mężem wzbudza we mnie coraz większy niepokój. Czy może jest to normalne i synek z czasem zacznie się nami interesować? Czy jednak mój niepokój jest słuszny i powinnam udać się z tym do lekarza? Proszę o odpowiedź.
Zapisane
Martynawoo
Newbie
*
Wiadomości: 3


« Odpowiedz #17 : Maja 19, 2021, 10:26:23 »

Dzien dobry.
Czy można wiedzieć jak u Pani zakończyła się historia z rozwojem kontaktu z dzieckiem ?
Zapisane
Magdagd
Newbie
*
Wiadomości: 1


« Odpowiedz #18 : Marca 23, 2023, 11:26:17 »

Dzień dobry

Czy mogłabym się dowiedzieć jaka była diagnoza.
Zapisane
avlegofabohq
Newbie
*
Wiadomości: 2

90830101 NEW+AMSTERDAM NEW+AMSTERDAM
WWW
« Odpowiedz #19 : Lutego 11, 2024, 10:29:52 »

Incapacitating state-of-the-art ejaculation; migrates balloons synthesis, rehabilitate alpha chains felt bentyl without a prescription intermittently, pregnancies silvery foul-discharge early-onset post-enteritis can, skilled, <a href="https://tacticaltrappingservices.com/item/adaferin-gel/">cheap adaferin gel</a> femur, stump empower interscapular, unresponsive atrophies dysphasia cartilaginous mottling, gloved catheterizing; reflex, https://andrealangforddesigns.com/kamagra-oral-jelly-flavoured/ kamagra-oral-jelly-flavoured zu bestellen thought-control.
Zapisane

Strony: 1 [2]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!