Wróć do strony głównej.
Marca 28, 2024, 09:19:47 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: SMF - Just Installed!
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: terapia według Metody Krakowskiej  (Przeczytany 11979 razy)
kattrin1
Newbie
*
Wiadomości: 1


« : Stycznia 03, 2011, 11:04:55 »

Witam
Do kilku lat pracuję z dziećmi z Autyzmem i zespołem Aspergera. Troje dzieci, z którymi prowadzę terapię indywidualną w przedszkolu, rozpoczęło jednocześnie terapię Metodą Krakowską. Zaobserwowałam u nich duży progres i jestem przekonana, co do skuteczności tej metody. W związku z tym, chciałam zapytać, w jaki sposób można zdobyć uprawnienia do pracy tą metodą. Z wykształcenia jestem pedagogiem specjalnym. Uczestniczyłam już w kursie dotyczącym stymulacji lewej półkuli.
Będę wdzięczna za odpowiedź.

Pozdrawiam
Katarzyna
Zapisane
Jagoda
Hero Member
*****
Wiadomości: 1231


« Odpowiedz #1 : Stycznia 04, 2011, 04:39:10 »

Droga Pani Katarzyno, już pod koniec stycznia ukaże się książka "Wczesna diagnoza i terapia zaburzeń autystycznych. Metoda Krakowska". Zostały tam omówione wszystkie ćwiczenia stosowanej przez nas terapii neurobiologicznej. Warsztaty dotyczące pracy metodą będą odbywały się cyklicznie, prowadzone w  portalu. Niewątpliwie istotną częścią naszej metody jest Symultaniczno-Sekwencyjna Nauka Czytania (także często są warsztaty). Jeśli już Pani była na warsztatach dr Korendo, to dobry początek jest zrobiony.
Serdecznie pozdrawiam
JAgoda Cieszyńska
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!