Centrum Metody Krakowskiej - Serwis Logopedyczny - Nowy program słuchowy i nowa pomoc
Aktualności
Nowy program słuchowy i nowa pomoc

Nowy program słuchowy i nowa pomoc

Chcielibyśmy zaprezentować Wam dwie nowości w naszym sklepie, które od dzisiaj są już dostępne! :)

Program słuchowy

Pierwszy raz stworzyliśmy program słuchowy. Mamy nadzieję, że spełni on Państwa oczekiwania oraz ułatwi pracę z naszymi pomocami. Program słuchowy ma za zadanie łatwiejszego przyswajania nauki. W programie znajdują się nagrania samogłosek, wyrażeń dzwiękonaśladowczych oraz czytanek z książeczek.

Można wykorzystać go do wielu pomocy : 
-Czytanie przez naśladowanie
-Gdzie jest A?
-Symultaniczno-Sekwencyjna nauka czytania- Samogłoski
-Na Wsi
-W lesie i na łące
-Pojazdy

Nie jest on sprzedawany na płytach CD, a jako plik dźwiękowy do pobrania. Od razu po opłaceniu, dostajemy link w którym są pliki dźwiękowe wraz z instrukcją w formie pdf.


Czytanie przez naśladowanie

Jest to nowa pomoc naszego wydawnictwa. Pomoc ta została zaprojektowana dla dzieci, które dopiero rozpoczynają nauke czytania metodą symultaniczno-sekwencyjną , mają trudności w nauce czytania w klasie 1 oraz dla dzieci z zaburzeniami komunikacji. Niezwykle przydatna jest podczas terapii z dziećmi z zaburzeniami, w których występuje opóźnienie rozwoju mowy.

Pomoc składa się z 36 zdjęć twarzy, oraz zdjęć samogłosek dużych i małych.
Na każdym zdjęciu osoba przedstawia za pomocą mimiki twarzy samogłoskę. Gdy dziecko widzi mimikę i układ ust mówiącego, może naśladować jego ruchy artykulacyjne. To dzięki kontaktowi twarzą w twarz dziecko w prawidłowy sposób nabywa wzorce językowe oraz uczy się naśladowania słów i zwrotów.


Dołożyliśmy wszelkich starań, by nasze nowości sprawdziły się podczas waszej pracy z dziećmi. Teraz czekamy na Wasze opinie :)

Z okazji premiery, obie pomocy TYLKO dzisiaj w okazyjnej cenie!
Zapraszamy do sklepu, sprawdźcie sami :)

 

   Udostępnij