Centrum Metody Krakowskiej - Serwis Logopedyczny - [Wyniki] Uwaga, konkurs!
Aktualności
[Wyniki] Uwaga, konkurs!

[Wyniki] Uwaga, konkurs!

[WYNIKI] Zdecydowaliśmy się przyznać 3 nagrody, ale to nie koniec- dla wszystkich, którzy wzięli udział w konkursie przygotowaliśmy kod rabatowy -18% na zakupy w naszym sklepie internetowym*. Do wszystkich napisaliśmy w wiadomości prywatnej. Następne konkursy już wkrótce!

Grafikę z pracami zwycięzców znajdziecie Państwo na naszej stronie Facebook: https://www.facebook.com/CentrumMetodyKrakowskiej/

Dziękujemy za udział!

 

*Kod rabatowy nie obejmuje kategorii Numicon oraz Kretywny Gabinet


 

W linku poniżej zaprezentowaliśmy jedną ze stron książki:"Sylabami po Krakowie", gdzie wszyscy bohaterowie aktywnie spędzają upalny dzień nad Wisłą. Uważny obserwator zauważy też chłopca na czerwonym rowerze, jadącego w nieznanym kierunku.

No właśnie- dokąd pędzą Kuba i jego psi towarzysz? Odpowiedź zawrzyjcie w jednym, krótkim zdaniu i napiszcie je w komentarzu pod postem na Facebooku. Czekamy na Wasze pomysły!

Nagrodą dla najlepszych, najbardziej kreatywnych komentarzy będzie książka"Neurobiologiczne podstawy rozwoju poznawczego- Ruch" z podpisem Profesor Jagody Cieszyńskiej-Rożek. Zachęcamy do zabawy!

 

 

   Udostępnij