Centrum Metody Krakowskiej - Serwis Logopedyczny - Warsztaty wakacyjne
Aktualności
Warsztaty wakacyjne

Warsztaty wakacyjne

Już w sierpni rusza kolejna wakacyjna edycja warsztatów matematyki i nauki czytania!

Zajęcia odbywać się będą między 1 a 12 sierpnia, od poniedziałku do piątku w godzinach 9-15 w Krakowie na ulicy Rakowickiej 65. 

Zapraszamy dzieci 5,6-letnie!

Koszt cyklu 10 dni zajęć wynosi 1500zł. W cenę wliczony jest codzienny ciepły obiad dowożony przez firmę cateringową (z uwzględnieniem nietolerancji pokarmowych), materiały dydaktyczne, woda oraz owoce.

Możemy zagwarantować że podczas zajęć Wasze dziecko ubrudzi się farbą, będzie miało piasek w butach, zmoczy ubranie i... zrobi pierwsze kroki w czytaniu i matematyce tak, aby bez stresu rozpocząć zajęcia szkolne we wrześniu.

Szczegóły u Kamili - kamila@centrummetodykrakowskiej.pl lub 690 107 886

 

Pełne zabaw i ćwiczeń Warsztaty Nauki Czytania i Matematyki przygotowujące do nauki w szkole. Zapewniamy fachową kadrę, doradztwo rozwojowe oraz dodatkowe materiały edukacyjne. 

SYMULTANICZNO – SEKWENCYJNA NAUKA CZYTANIA®
Pierwsze kroki w nauce czytania (dzieci poznają samogłoski, sylaby, pierwsze słowa aż do umiejętności samodzielnego odczytywania prostych tekstów).

MATEMATYKA
Rozwijanie kompetencji matematycznych z wykorzystaniem systemu Numicon® - rozwój podstawowych umiejętności arytmetycznych, takich jak liczenie, dodawanie czy odejmowanie.

Warsztaty "Czytam i liczę" odbywają się według autorskiego programu Agaty Dębickiej-Cieszyńskiej. 

Pod tym linkiem możesz obejrzeć zdjęcia i filmy z warsztatów "Czytam i liczę".

Zdjęcia

   Udostępnij