Wróć do strony głównej.
Marca 28, 2024, 08:55:27 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: SMF - Just Installed!
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Mój nauczyciel samodzielnie wyleczył dysleksję.  (Przeczytany 1302 razy)
quentyana
Newbie
*
Wiadomości: 1


« : Padziernika 17, 2022, 12:13:05 »

Lubię czytać, ale to nie znaczy, że nie jest to skomplikowane. Mam wysoki Lexile i wysoki WPM (słowa na minutę). Jestem również w języku angielskim z wyróżnieniem. Z trudem przeczytałem fragment w klasie i poprosiłem mojego nauczyciela o kod dostępu do wersji online, aby mógł mi go przeczytać. Spojrzała na mój 504 (mniejszy odpowiednik IEP), a kiedy spojrzysz na 10.0.0.0.1 192.168.1.254 504 w mojej dzielnicy, pokażę również twoją listę klas. A mój nauczyciel powiedział: „Nie potrzebujesz wersji online. Jesteś zaszczycony angielskim” i powiedziałem jej, że mam bardzo złożoną wersję ciężkiej dysleksji, a ona powiedziała mi, że po prostu muszę lepiej czytać i to wszystko. Szczerze nie wiem, dlaczego tego nie spróbowałem. Teraz czytam o wiele lepiej.
« Ostatnia zmiana: Listopada 01, 2022, 11:36:25 wysłane przez quentyana » Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!