Centrum Metody Krakowskiej - Serwis Logopedyczny
Szkolenia

POWTÓRKA - Praksja oralna - przygotowanie do artykulacji

WEBINAR

UWAGA: Powtórka to odtworzenie nagrania webinaru, który się już odbył. 

Proces nabywania umiejętności artykulacyjnych związany jest zarówno z odpowiednim poziomem rozwoju funkcji poznawczych, jak również z umiejętnością planowania ruchu narządów mowy. Pojawianie się kolejnych sprawności w zakresie wymowy zależne jest także od zmian anatomicznych i funkcjonalnych w obszarze aparatu artykulacyjnego, które dokonują się w trakcie rozwoju jednostki. 

 ONLINE
 03 lis-31 gru 2020
Organizator: YODA
 Wolne miejsca: bez limitu
 Prowadzący: Alicja Kabała
 Opiekun:
Kamila Kowalewska
kamila@centrummetodykrakowskiej.pl
tel. 504354816
 Cena: 100.00 zł
Zapisy zakończone

Program

W czasie spotkania omówiona zostanie zależność pomiędzy motoryką artykulacyjną a wymową, jak również zaprezentowane zostaną ćwiczenia usprawniające aparat artykulacyjny.

Prowadzący

Alicja Kabała

dr Alicja Kabała - aktorka, logopeda medialny. Pracuje w Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie w Instytucie Filologii Polskiej. Prowadzi zajęcia ze studentami w zakresie emisji głosu i kultury żywego słowa. Współpracuje z innymi uczelniami m.in. Uniwersytetem Jagiellońskim, Ignatianum, Uniwersytetem Śląskim. Od wielu lat również współpracuje z ośrodkami telewizyjnymi i radiowymi prowadząc szkolenia dla dziennikarzy. Prowadzi warsztaty z emisji głosu i sztuki wystąpień publicznych.