Centrum Metody Krakowskiej - Serwis Logopedyczny - … i po wakacjach
Blog
… i po wakacjach

… i po wakacjach

Stało się... Niestety. Nieuchronnie nadszedł koniec wakacji. Nasze dzieci wróciły do szkoły, a zdecydowana większość z nas do pracy... Stara prawda niezmiennie głosi, że nic nie trwa wiecznie, a najmilsze chwile w życiu mijają wybitnie szybko. Nie będziemy się oszukiwać. Wszystkich nas czeka pracowity okres. Czas wyzwań i związanych z nimi sukcesów. Czas wzlotów i nierzadko upadków, które zawsze przynoszą naukę dzięki której stajemy się mądrzejsi i często silniejsi jak nigdy przedtem. Nie ma zatem co narzekać. Patrzmy w przyszłość optymistycznie wypatrując przy tym jednak rychłego nadejścia kolejnych wakacyjnych wieczorów.

Z pewnością tegoroczne wyjazdy urlopowe przyniosły wiele pięknych wspomnień, a może nawet wakacyjnych miłości, które zostaną z nami na całe życie. Albumy z fotografiami na pewno pękają w szwach od tak przecież ulotnych chwil złapanych w locie jedynie na kawałku kliszy fotograficznej.

Mamy nadzieję, że po latach będziecie Państwo przeglądać tegoroczne zdjęcia z wakacji z takim samym zainteresowaniem i radością z jakim dwumiesięczna Zelda wpatruje się w karty z naszej pomocy „Stymulacja rozwoju funkcji poznawczych w wieku niemowlęcym”.

Warto w tym miejscu wspomnieć, iż pomoc ta min. stymuluje funkcje wzrokowe, ułatwia naukę podnoszenia główki oraz uczy śledzenia wzrokiem. Przy tym wszystkim jest dla małej Zeldy niezwykle interesująca.

Proszę tylko spojrzeć:

Pamiętajmy zatem, że to tylko 10 miesięcy i już niebawem kolejne wakacje.

Życzymy Wam by okazały się one najpiękniejszymi i najważniejszymi w życiu.

   Udostępnij